X
تبلیغات
رایتل
+ سجاد پنج‌شنبه 25 شهریور 1395 12:47

پاورپوینت عملکرد دخانیات استان سیستان و بلوچستان در سال 1388

خرید و دانلود در پایین صفحهتعداد اسلاید:38

 

مقدمه :

استان سیستان و بلوچستان با وسعت 181765 کیلومتر مربع ، 4/11 درصد از مساحت کل کشور جمعیتی بیش از 2290076 نفر از کم تراکم ترین استانها در کشور می باشد . که از دریاچه شکر ریز هامون تا پهن دشت نیلگون دریای عمان گسترانیده شده است . عمان، در این دیار نشان از وسعت دل است و تفتان سر به فلک کشیده، سر بلندی ها را سمبل. این وادی، دل در گرو ایمان دارد و ایمان در گرو اسلام. حبل المتین وحدت، دست آویز مومنان است و آئینه وحدت، درخشنده از نور اسلام . 

اینجا سرزمین نخلهای راست قامت بلند همت است و دیــار نخل های کوتاه آرزو،  ریگ های تفتیده در شکوه انوار طلایی خورشید، پای می کوبند و جان به خنکای نسیم شبهای با صفا، صفا می دهند. در این ولایت، مردم صبورند و میهمان پذیر و سلحشور، افتاده اند و سربلند ، آرام اند و خروشان، تیره اند و روشن، خاکی اند و افلاکی، دستان شان نقش حقیقت می زند و چشمان شان، برق حقیقت. 

این سرزمین گرچه طعم تلخی ها را چشیده و زیر بار سختی ها و بی مهری ها گذشتگان خمیده اما، با درخشش انقلاب اسلامی جان گرفته و در پرتو استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی طراوات یافته است. می رود تا غبار محرومیت، از چهره بزداید و با جلوه هایی از تلاش دولت مردانی خدوم، قلل رفیع شکوفایی را فتح کند. 

 

ممکن است متنی که در اینجا  نوشته شده است کمی به هم ریخته باشد اما در فایل  دانلودی مرتب می باشد

متن کامل را می توانید با فرمت پاورپوینت بعد از پرداخت وجه دانلود نمایید

فایل پاورپوینت قابل ویرایش میباشد

تعداد اسلاید:38
قیمت با تخفیف ویژه:4900
اگر نمیدانید چگونه خرید کنید اینجا کلیک نمایید
ایمیل پشتیبانی :alirezarahmatialireza@gmail.com

 خرید و دانلود پاورپوینت عملکرد دخانیات استان سیستان و بلوچستان در سال 1388   برچسب‌ها: دخا
   نظرات (0)