X
تبلیغات
رایتل
+ سجاد چهارشنبه 30 تیر 1395 12:51
طرح توجیهی تولید تشک مواج
این طرح توجیهی شامل موارد زیر میباشد:

اهداف طرح

معرفی کامل این محصول

موارد کاربرد این محصول

بررسی ظرفیت تولید سالانه

شرایط واردات این محصول

استانداردهای محصول تولیدی

بررسی قیمت تولیدات داخلی و جهانی

فناوری مورد نیاز این طرح

شرایط صادرات این محصول

شرح فرایند تولید صنعتی محصول

مساحت زمین مورد نیاز طرح

تاسیسات و تجهیزات مورد نیاز این طرح

بررسی سرمایه ی ثابت طرح

بررسی سرمایه ی متغیر طرح

بررسی ماشین آلات و تجهیزات ازمایشگاهی موردنیاز

ساختمان ها و مواد اولیه ی طرح

تامین نیروی انسانی مورد نیاز طرح

بررسی حقوق و دستمزد نیروی انسانی

بررسی هزینه های تعمیرات و نگهداری

بررسی فروش سالانه ی محصول

بررسی نقطه ی سر به سر

مدت برگشت سرمایه گذاری طرح

خرید و دانلود طرح توجیهی تولید تشک مواج


+ سجاد چهارشنبه 30 تیر 1395 12:51

اطلس تاریخ ایران

ایران پیش از آریایی‌ها - ایلامیان - تاریخ ایران پیش از اسلام - ماد - هخامنشیان - سلوکیان - اشکانیان - ساسانیان - تاریخ ایران پس از اسلام - خلفای راشدین - امویان - عباسیان - ایران در دوران حکومت‌های محلی - طاهریان - صفاریان - سامانیان - زیاریان - بوییان - غزنویان - سلجوقیان - خوارزمشاهیان - ایران در دوره مغول - ایلخانیان - ایران در دوران ملوک‌الطوایفی - سربداران - تیموریان - مرعشیان - کیائیان - قراقویونلو - آق‌قویونلو - ایران در دوران حکومت‌های ملی - صفوی - افشاریان - زند - قاجار - پهلوی - جمهوری اسلامیخرید و دانلود اطلس تاریخ ایران


+ سجاد چهارشنبه 30 تیر 1395 12:51
در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

 

مقدمه

آگاهی از فنون و تخصص های اداری – تجاری از جمله مسائلی است که آگاهی آن برای کارشناسان. صاحبان مشاغل اعم از دولتی و غیر دولتی بسیار ضروری به نظر می رسد.

پر واضح است که هر اندازه اطلاعات مدیران و کارگزاران و کارمندان و غیره نسبت به فنون، چه در زمینه نگهداری و چه در زمینه خلاقیت بیشتر باشد دستیابی به اهداف سیر صعودی خود را طی خواهد نمود و جای تاسف است که این مسئله در کشور ما زیر بنای شکست و عقب افتادگی را بدنبال داشته است و این امر در مسائل مالی و اداری کشور بیشترین استهلاک را به همراه داشته است. امید است که کشور در سالهای آتی با بالابردن نحوه آموزش و آموزش نیروها بر حسب تخصص در زمینه های مختلف در حداقل زمان ممکن در چهارچوب اخلاق اسلامی همت گمارد. برای این مهم توجه به نظریات افراد گمارده به کار در هر مقطع و محلی و جمع آوری اطلاعات موجود و استفاده از نظریات و آموزش و تدریس استادان فن بی تاثیر نخواهد بود

یکی از مسائلی که با دید آسان مورد توجه افراد قرار می گیرد اصول تدارکات کالا و تهیه آن و نگهداری آن در مکان های نامناسب که ما به اصطلاح خودمان آن را انبار می نامیم می باشد و متاسفانه در کشور ما کمترین کارشناس و کاردان در این مهم مشغول به کار، تدریس و تحقیق می باشند. با توجه به استعدادهای نهان کشور مجبور شده در مورد این مسئله از توانایی های همه علوم و نظریات افراد مختلف استفاده نماید و چه آسان هدایت کشتی در دریای متلاطم که هدایت گران آن همه کس و همه چیز باشد جزء قطب نما و ناخدای کشتی.

تعاریف

حقوق و مزایا:

حقوق و مزایای کارکنان یک وزارتخانه از محل درآمدهای جاری دولت که توسط سازمان بودجه در اختیار وزارتخانه های مطبوع قرار می گیرد پرداخت می شود. از حقوق و مزایای هر شخص فاکتورهایی نظیر مالیات، بازنشستگی، بیمه درمان و تامین اجتماعی کسر می گردد.

مالیات:

طبق جدول مالیاتی مصوب وزارت دارایی در سال 84 حقوق ومزایای هر شخص به سقف 1900.000 ریال از مالیات معاف است و مازاد بر این مقدار مشمول مالیات 10% می گردد.

  بازنشستگی:

9% از کل حقوق و مزایای هر پرسنل به استثنای حق عائله بندی و حق اولاد مشمول سهم کارگر یا کارمند و 5/13% مشمول سهم کارمندها خواهد شد که جمعا 5/22% بعنوان حق بازنشستگی بابت حقوق پرسنل کسری می گردد.

بیمه درمان( بیمه خدمات درمانی):

کلیه کارمندان رسمی مشمول بیمه خدمات درمانی می گردند. بیمه خدمات درمانی برای کارمند.همسر و سه فرزند اول شامل بیمه درجه 1. برای پدر. مادر خواهر و برادر کارمند رسمی شامل بیمه تابعه درجه 2 می گردد که هر کدام منابع خاص خود را دارد.

بیمه تامین اجتماعی:

کلیه کارمندان پیمانی، کارمندان طرحی و قراردادی شرکتها مشمول بیمه اجتماعی می گردند. 7% از حقوق و مزایای کارکنان به عنوان بیمه مهم کارمند و یا کارگر و 20% مابقی آن توسط کارفرما پرداخت می گردد و جمعا 27% خواهد شد.

اضافه کاری:

طبق قانون اضافه کاری مصوب وزارتخانه های کشور در سال 84 کلیه کارکنان اداری و مالی و درمان در صورت اضافه کاری مجازند تا سقف 175 ساعت در ماه اضافه کاری دریافت کنند. مبلغ هر ساعت اضافه کاری معادل با 160/1حقوق، فوق العاده شغل و حق جذب می باشد.

طرح نوین(percase):

ماهیانه 20% از کل درآمد و ویزیت سرپایی و بستری و حق العمل و 5/2% آن (درآمد) قسمتهای پاراکلینیکی نظیر آزمایشگاه، داروخانه، سی تی اسکن، آنژیوگرافی و … بعنوان طرح نوین بر اساس امتیازات خاص به کارکنان بیمارستان تعلق می گیرد.

5% کل این مبالغ تحت عنوان سهم سازمان بحساب ستاد مرکزی دانشگاه واریز می گردد.کلیه هزینه های یک وزارتخانه باید براساس سرفصل تخصص اعتبارات که سالیانه از سازمان برنامه و بودجه ریزی اعلام می گردد پرداخت می شود.

محاسبه طرح نوین پزشکان عمومی و پزشکان متخصص:

کلیه پزشکان با توجه به حق العمل ویزیت های سرپایی، بستری و خدمات پاراکلینیکی که انجام می دهند طرح نوینی دریافت می کنند. کلیه پزشکانی که از دانشگاه علوم پزشکی حقوق دریافت می کنند حقوق و مزایای آنان از سهم پزشک طرح نوین آن ها کسر می گردد. در قبال کل کارکرد پزشکان اعم از ویزیت، حق العمل و 5000% بعنوان طرح نوین سهم دانشگاه کسر می گردد که این درصد برای بیمارستان های آموزشی 5/5% می باشد.

سرفصل حساب های تعیین شده:   1- هزینه های جاری: در بیمارستان دو حساب نگهداری می شود:

A- حساب 10001 که مربوط به درآمد بیمارستان است.

B – حساب (3004 ) 9001. که مربوط به هزینه های بیمارستان است.                          

2- هزینه های اختصاصی             3- تنخواه گردان از محل جاری: این تنخواه گردان هزینه از محل جاری است

4- تنخواه گردان از محل درآمد: این تنخواه گردان هزینه از محل درآمد است.

5- علی الحساب                   6- استرداد درآمد

7- درآمد عمومی ارسالی: این درآمد ماهیت بدهکار دارد.

8- درآمد عمومی وصولی: این درآمد ماهیت بستانکار دارد.

9- درآمد خصوصی ( اختصاصی )

امور اداری

امور اداری تشکیل شده از: واحدهای کارگزینی- دبیرخانه و بایگانی.

دبیرخانه: )نحوه کار در دبیرخانه : )دارای دو دفتر: اندیکاتورواندکس می باشد. که دفتر اندکس نامه هایی که از ارگان ها یا سازمان هایی به مرکز مربوطه ارجاع می شود باید اول ثبت در دفتر اندیکاتور و بعد مهر ورود به دفتر روی تک تک نامه ها زده شود و بعد در کارتال مخصوص به جهت دفتر یا ریاست یا مدیریت تنظیم می گردد و بعد از دستور دادن هامش نامه ها به جایی که مشخص شده است توسط نامه رسان به کل قسمت تحویل داده شده.

اندیکس: دفتری است که سریال نامه ها در آن ثبت می گردد و مسئول دبیر خانه توسط دفتر اندیکس راحت به نامه ها دسترسی پیدا می کند.

مسئول دبیرخانه موظف است ذونکن های مخصوصی تهیه و درشت ذونکن ها مشخص کند که هر ذونکن مربوط به چه واحدی است و به ترتیب تاریخ بایگانی می کند و طوری قرار می دهد که هر کسی نتواند به آن دسترسی پیدا کند وظیفه دیگر دبیرخانه علاوه بر نامه های وارده صادره ها را هم شماره می کند و با کد مخصوص در دفتر اندیکاتور ثبت و توسط نامه رسان ارسال می گردد.

و نامه رسان هم دفتری به نام مراسلات دارد که وظیفه اش ثبت نامه ها در دفتر فوق می باشد:

کارگزینی:

در واحد کارگزینی وظائف به شرح ذیل انجام می گیرد: 1- صدور احکام: اعم از حکم استخدامی _ حکم افزایش سنواتی ._ ارتقاء گروه _ ارتقاء شغلی _ انتقال _ ماموریت _ انفصال خدمت_ اعاده به خدمت_ مرخصی بدون حقوق._ خدمت نیمه وقت و…

2- بررسی پرونده های پرسنلی جهت به موقع حکم صادر کردن و بررسی جهت منخنی شرایط کار_ نوبت کاری _ برقراری مزایای غیر مستمر و…

3- مکاتبه به سایر ارگان ها و صدور و پاسخ دادن به نامه های مربوطه.

4- بررسی پرونده پرسنلی از لحاظ مرخصی استحقاقی و استعلاجی و بدون حقوق.

هر کارمند پرسنلی و یا پیمانی در یک سال تقویمی به ازای هر ماه 5/2 روز مرخصی استحقاقی و در یک سال 30 روز مرخصی استحقاقی شامل می شود و کارمند می تواند همه ساله از مرخصی فوق استفاده و یا 15 روز ذخیره و 15 استفاده نماید و در خصوص مرخصی استعلاجی طبق گواهی پزشک معالج و تایید شورای پزشکی در یکسال می تواند 4 ماه مرخصی استعلاجی استفاده نماید.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

 خرید و دانلود دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع حسابداری یک بیمارستان   برچسب‌ها: بیمارستان
   نظرات (0)
+ سجاد چهارشنبه 30 تیر 1395 12:51

در دسترس نیستم 2 !

از دست مزاحمات خلاص شو به سبکی مدرن :-)

 

توضیحاتو تا آخر بخون پشیمون نمیشی !

 

در دسترس نیستم 1 رو یادتونه ؟

 

از لینک زیر ببینش چجوری ترکوند !

 

https://cafebazaar.ir/app/com.smartmob.operator/?l=fa

 

برنامه ای برای خلاصی از دست مزاحمان

 

چجوری ؟!

 

با فعال کردن گزینه های این برنامه میتونی کاری کنی وقتی کسی بهت زنگ زد پیام "شماره ی مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد" یا "دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است" براش پخش بشه در صورتی که گوشی شما کملا روشنه و در دسترسه :-)

 

جالبه نه ؟

 

در نسخه ی 1 شما فقط میتونستید این بلا رو سر کلیه ی شماره هایی که باهاتون تماس میگیرن بیارین

 

اما در نسخه ی 2 یعنی این نسخه

 

علاوه بر اینکه امکانات نسخه ی 1 رو دارید شما میتونید شماره ی مورد نظر خودتونو این بلا رو سرش بیارید و اگر کسی جز اون شماره باهاتون تماس بگیره این پیام براش پخش نشه و شما بتونید جوابشو بدید

 

یجورایی شخصی سازی عملیات ها واسه شماره ی خاص شما

 

جالب تر شد نه ؟

 

جالب ترینش اینه که یه قابلیت جدید هم اضافه شده

 

بلک لیست !

 

 این بلک لیستی که طراحی زیادی روش شده سه کار زیر رو برای شما میتونه انجام بده :

 

- کل شماره هایی که با شما تماس میگیرن رو بصورت اتومات رد تماس بده!

 

- شماره هایی که خارج از مخاطبین شما هستند رو رد تماس بده!

 

- شماره هایی که شما داخل لیست برنامه قرار دادید رو رد تماس بده!

 

نکته :

 

حتما قسمت آموزش برنامه رو مطالعه کنید تا با چگونگی کار برنامه آشنایی کامل پیدا کنید و به هدفتون برسید

 

نکته دوم :

 

اگر با برنامه کاری ندارید حتما بلک لیست رو خاموش و همچنین اغو عملیات رو در دو بخش عملیات خصوصی و عمومی انتخاب کنید .

 

 

 

هرگونه مشکلی که داشتید توسط ایمیل تیم ما با ما در میون بذارید تا کمکتون کنیمخرید و دانلود در دسترس نیستم 2 !   برچسب‌ها: اندروید برنامه پولی
   نظرات (0)
+ سجاد چهارشنبه 30 تیر 1395 12:38

مقاله بررسی کاربرد فناوری ‌نانو لوله‌های کربنی در حذف آلاینده ها از زه آب مزارع

فرمت فایل : word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 17 صفحه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چکیده

نانوتکنولوژی بعنوان یک فناوری کاربردی در دهه‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. نانولوله‌های کربنی می‌توانند برای تشکیل غشاهایی با تخلخل نانومتری و دارای قابلیت جداسازی آلودگی‌ها، به طور یکنواخت هم‌راستا شوند. تخلخل‌های نانومتری نانو لوله‌ها، این فیلترها را از دیگر فناوری‌های فیلتراسیون بسیار انتخاب‌پذیرتر نموده است. همچنین نانو لوله‌های کربنی دارای سطح ویژه بسیار بالا، نفوذپذیری زیاد و پایداری حرارتی و مکانیکی خوبی هستند، لذا استفاده از فناوری نانولوله های کربنی در استفاده طولانی مدت، نسبتاً کم هزینه است؛ چرا که آنها می‌توانند بدون از دست دادن قابل توجه ظرفیت جذب، احیا شده، استفاده شوند. این غشاها هزینه‌های مرتبط با خرید و ذخیره‌سازی مواد شیمیایی احیاکننده و تعلیم کاربران را ندارند و آلودگی‌های ثانویه خطرناک تولید نمی‌کنند. علاوه بر این، انتظار می‌رود که هزینه نانولوله‌های کربنی در پنج سال آینده بین ده تا صد برابر کاهش یابد. نانولوله‌های کربنی می‌توانند برای تشکیل غشاهایی با تخلخل نانومتری و دارای قابلیت جداسازی آلودگی‌ها، به طور یکنواخت هم‌راستا شوند. تخلخل‌های نانومتری نانو لوله‌ها این فیلترها را از دیگر فناوری‌های فیلتراسیون بسیار انتخاب‌پذیرتر نموده است.  همچنین نانو لوله‌های کربنی دارای سطح ویژه بسیار بالا، نفوذپذیری زیاد و پایداری حرارتی و مکانیکی خوبی هستند.

 

مقدمه

نانولوله‌های کربنی می‌توانند برای تشکیل غشاهایی با تخلخل نانومتری و دارای قابلیت جداسازی آلودگی‌ها، به طور یکنواخت هم‌راستا شوند. تخلخل‌های نانومتری نانولوله‌ها این فیلترها را از دیگر فناوری‌های فیلتراسیون بسیار انتخاب‌پذیرتر نموده است. همچنین نانولوله‌های کربنی دارای سطح ویژه بسیار بالا، نفوذپذیری زیاد و پایداری حرارتی و مکانیکی خوبی هستند. اگر چه چندین روش برای سنتز نانولوله‌های کربنی استفاده شده است، غشاهای نانولوله‌ای می‌توانند به وسیله پوشش‌دهی یک ویفر سیلیکونی با نانوذرات فلزی به عنوان کاتالیست، که موجب رشد عمودی و فشردگی بسیار زیاد نانولوله‌های کربنی می‌شود، سنتز شوند و پس از آن برای افزایش پایداری، فضای بین‌ نانولوله‌های کربنی را با مواد سرامیکی پر نمود. مطالعات آزمایشگاهی نشان می‌دهد که غشاهای نانولوله‌ای می‌توانند تقریباً همه انواع آلودگی‌های آب را حذف کنند؛ این آلودگی شامل باکتری، ویروس، ترکیبات آلی و تیرگی است. همچنین این غشاها نویدی برای فرایند نمک‌زدایی و گزینه‌ای برای غشاهای اسمز معکوس هستند [2].

اگر چه تخلخل نانولوله‌های کربنی به طور قابل توجهی کوچک است، غشاهای نانولوله‌ای نشان داده‌اند که به خاطر سطح داخلی صاف نانولوله‌ها، شدت جریان بیشتر یا یکسانی نسبت به تخلخل‌های بسیار بزرگ‌تر دارند. با توسعه روش‌های جدید و بسیار مؤثر برای تولید نانولوله‌های کربنی، هزینه تولید غشاهای نانولوله‌‌ای به طور پیوسته کاهش می‌یابد. بر اساس پیش‌بینی‌ برخی منابع، به دلیل کاهش قیمت نانولوله‌های کربنی، غشاهای نانولوله‌ای بسیار ارزان‌تر از سایر غشاهای فیلتراسیون، غشاهای اسمز معکسوس، سرامیک و غشاهای پلیمری خواهد شد.

از آن جا که نانولوله‌های کربنی شدت جریان بالایی را نشان می‌دهند، فشار مورد نیاز برای انتقال آب نسبت به فرایند نمک‌زدایی با اسمز معکوس، کاهش می‌یابد و به دلیل این ذخیره انرژی، نمک‌زدایی با استفاده از فیلترهای نانولوله‌ای بسیار ارزان‌تر از اسمز معکوس خواهد بود. انتظار می‌رود غشاهای نانولوله‌ای بسیار بادوام‌تر از غشاهای متداول باشند و استفاده مجدد از آنها بازدهی فیلتراسیون را کاهش ندهد [5].خرید و دانلود مقاله بررسی کاربرد فناوری ‌نانو لوله‌های کربنی در حذف آلاینده ها از زه آب مزارع